پيام قدرداني شوراي اسلامي روستا به مناسبت جشن بزرگ انتظار

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

خبري

خبري

باسمه تعالي

مردم باصفاي زادگاهم بنارآبشيرين سرافراز

خداوند منان را شاکرم که خدمتگزار مردمي هستم که جنسشان از تبار نور است و لطفي به بلنداي آفتاب دارند. مردمي که صفا و مهر و محبت و فرهنگ و دينشان زبانزد خاص وعام است.

همولايتي هاي با غيرت بنارآبشيرين

سلام و درود بيکران نثار لطف شما، درود بر شرف و فرهنگ و تدّين شما ، سپاس از حضورتان، لطفتان، همدلي و محبت هايتان. شمايي که با حضور سراسر مهر و لطف و همدلي در جشن بزرگ انتظار در روز پنجشنبه مورخه1397/2/13 ثابت کرديد که در ميدان هستيد و روستايتان را دوست داريد. به فرهنگ روستايتان افتخار مي کنيد و عشق مي ورزيد.

لازم است ضمن تشکر فراوان از اعضاي محترم شوراي اسلامي روستا ،دهيار محترم ،پايگاه بسيج شهدا ، از ادارات و مديران ،برادران و خواهران محترمه که در برگزاري جشن باشکوه انتظار همکاري و مشارکت نمودند به ويژه بخشدار محترم بخش مرکزي دشتستان.رئيس کميسيون امور جوانان وبانوان شوراي اسلامي برازجان ،اداره ورزشهاي همگاني شهرستان دشتستان تقدير و تشکر نمايم.

*از خانواده داغ ديده بوستاني که نهايت همکاري را با ما در اجراي هرچه بهتراين جشن نمودند،سپاسگزارم.*

سپاسم را تقديم کليه دوستان خودم و بسيجيان مخلص پايگاه بسيج مي نمايم که از مدتها پيش در تدارک اين جشن بودند و شبانه روز زحمت کشيدند و در جهت هر چه بهتر برگزار نمودن اين جشن از هيچ تلاشي دريغ نکردند.

بيان و کلام وصف حضور شمارا نمي تواند بگويد.تنها ميتوانم خاضعانه و خاشعانه از حضور تک تک شما بزرگواران ، زن و مرد، پير و جوان ، کوچک و بزرگ ، مديران ، خيّرين ، کسبه ، فرهنگيان ، جوانان ، ميهمانان و بناريهاي عزيز تشکر کنم. حضورتان موجب دلگرمي و خدمت شايسته براي اعتلا و توسعه ي روستايمان بنارآبشيرين است. لطفتان مستدام و مهرتان پاينده.

با سپاس فراوان

*نوشاد باقري شوراي اسلامي بنارآبشيرين*

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها